Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Golfbaan |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Les Trois-Ilets Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer Les Trois-Ilets ligt binnen 13 minuten wandelen vanaf het Maison du sucre en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
De luchthaven Fort De France is binnen 25 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals Anse Mitan liggen 3 km verder. Deze villa bevindt zich binnen 10 minuten met de auto van Mangofil Martinique.
Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer kijkt ook uit over de zee. De villa heeft een badkamer, voorzien van een douche en een wasmachine. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
De woning beschikt over een complete keuken, evenals een eethoek buiten voor self-catering. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een vaatwasser om uw eigen maaltijd te bereiden. New Dragon de Chine ligt op een korte afstand van de gesitueerde in Les Trois-Ilets Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer en nodigt gasten uit om Chinese gerechten te proeven.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Golfbaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer?
Gasten van Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer kunnen hun auto in gratis priveparkeerplaatsen parkeren, geplaatst ter plekke. - ❓
Hoe ver is Fort De France van Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer?
De luchthaven Fort De France en Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer is $581. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van de villa kun je aanbevelen?
Gasten van de villa kunnen eten in New Dragon de Chine restaurant, dat Chinese gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in deze villa?
Deze villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een vaatwasser. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer?
Gasten die in Villa Ty Natur T5, Espace, Calme, Verdure, Vue Mer verblijven, kunnen gemakkelijk het Maison du sucre en Mangofil Martinique bereiken, die respectievelijk binnen 13 minuten wandelen vanaf de accommodatie en op 2 km afstand liggen.